Ubytování na Komáří louce nedaleko České Olešné.

 

Komáří louka - Česká Kanada

Komáří louka

Cena: 350,- Kč / den (v ceně je ubytování a plná penze)

Poloha: kouzelná louka na břehu rozsáhlého rybníka ukrytého v hlubokých lesích půvabné jihočeské krajiny u osady Nová Olešná mezi městečkem Strmilov a Jindřichovým Hradcem.

Vybavení: tělovýchovná a společenská zařízení (zastřešená sportovní plocha 8x18m, učebna - klubovna, hřiště na kopanou a odbíjenou, cvičiště, překážková dráha, lanové centrum, vzduchovková střelnice, loděnice, molo, táborový kruh a ohniště, besední altán u rybníka, vyhlídková věž, parkoviště, garáž na kola, stylová hospůdka a posilovna). Možnost základního sportovního vybavení a nářadí. Sociální zařízení (9 splachovacích a 4 suchá WC, 9 sprch na žetony, chladnička, sauna pro 6 osob dle domluvy.)

Ubytování: 10 pokojů ubytovny (32 lůžek) se společným sociálním zařízením 6 kójí ubytovny (21 lůžek) se samostatným sociálním zařízením mimo objekt 1 zařízená maringotka s kuchyňkou, obývacím prostorem a ložnicí (2lůžka+přistýlka) 32 stanů s dřevěnou podsadou na nadzemních podiích (64 pryčen bez lůžkovin)

Stravování: možnost polopenze (snídaně, večeře) i plné penze (snídaně, oběd, večeře - u dětských pobytů i přesnídávka a svačina). Občerstvení v romantické hospůdce "Zálesácká krčma"